nr wpisu 11042

Kancelaria:
Mokotowska 46a lok 28
00-543 Warszawa

tel: 502 731 534
joanna.bany@kancelaria-bany.pl

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim doskonale zorganizowanym zespołem osób z doświadczeniem, dla których codzienne zmagania z zawiłościami prawa podatkowego to nie tylko praca, ale także pasja. To sprawia, że do każdej powierzonej nam sprawy - niezależnie od stopnia jej skomplikowania - podchodzimy z takim samym zaangażowaniem, gotowi sprostać każdemu wyzwaniu natury prawnej.

Liderem zespołu jest Joanna Bany - doradca podatkowy wpisana na listę doradców podatkowych pod numerem 11042, a współtworzą go specjaliści o ugruntowanej pozycji na rynku usług prawniczych. Każdy z nas ma nie tylko przygotowanie teoretyczne, ale także praktyczne zdobywane latami w renomowanych kancelariach prawnych i organach administracji publicznej.

Wiedza i doświadczenie, jakie posiadamy w połączeniu z indywidualnym podejściem do każdego Klienta są gwarancją, że w naszej Kancelarii znajdziecie Państwo nie tylko kompetentnego prawnika, ale przede wszystkim partnera, znającego i rozumiejącego realia biznesowe, pomocnego w rozwiązaniu każdego problemu prawnego.

Czujemy się odpowiedzialni za powierzone nam sprawy i każda z nich jest dla nas tak samo ważna jak dla Klienta, który z nią przychodzi. W każdym przypadku szukamy rozwiązań optymalnych. Niestety nie znamy takich, które pozwolą całkowicie wyeliminować obowiązek płacenia wszystkich podatków, ale wiemy jak zminimalizować ich wysokość zachowując przy tym maksymalne bezpieczeństwo.

Ufamy przy tym swojemu doświadczeniu, ale wiemy też, że niestandardowe myślenie daje wymierne rezultaty. Dlatego też staramy się nie popadać w schematy i nie boimy się nowatorskich rozwiązań. Stale ich poszukujemy. Takie podejście pozwala nam sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

W celu zapewnienia naszym Klientom kompleksowej obsługi prawej wykraczającej poza problematykę prawa podatkowego Kancelaria stale współpracuje z Kancelarią Radcy Prawnego Marcina Kupisińskiego.